JMP consulting
  • Członkostwo

Szkolenia zamknięte

Szkolenie jest najbardziej efektywne, kiedy budowane jest na bazie indywidualnych potrzeb firmy i jej pracowników. Oferujemy Państwu szkolenia skierowane do firmy – program szkoleń, miejsce oraz inne warunki są w pełni dostosowane do życzeń Klienta. Zamknięte projekty szkoleniowe są kierowane do konkretnego Klienta, jednak także z uwzględnieniem grupy stanowisk czy funkcji - to klient określa wymagania.


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szkoleniem swoich pracowników, prosimy o przesłanie zagadnienia, jakie Państwa interesuje.


Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pod nr tel. 71 324-68-53.


Oferujemy Naszym Klientom także możliwość łączenia szkoleń z wyjazdami integracyjnymi, gdzie pogodzić można atrakcyjne szkolenie z formą rekreacji dla pracowników firmy. Współpracujemy z solidnymi partnerami, specjalizującymi się w wyjazdach motywacyjnych, integracyjnych itp.


Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego formularza zapytania o szkolenia. Formularz pozwoli nam na przygotowanie wstępnej oferty, uwzględniając Państwa oczekiwania. Zaoszczędzi to Państwu czasu, jeśli poszukujecie Państwo konkretnego produktu szkoleniowego.

...

 

JMP Consulting
ul. Sołtysowicka 19 B,   51-168 Wrocław
 
© 2013 JMP-consulting.pl