JMP consulting
  • Aktualności

Nowy standard zarządzania w placówkach ochrony zdrowia - PN-EN 15224:2013

Nowy europejski standard jakości, dedykowany sektorowi ochrony zdrowia. Polska norma PN-EN 152324:2013 od maja 2013r. stanowi podstawę do opracowania, wdrożenia i certyfikacji systemu zarządzania jakością w jednostkach zarówno państwowych jak i prywatnych niezależnie od wielkości danej placówki. Wdrożony system podnosi bezpieczeństwo pacjenta oraz zwiększa wiarygodność podmiotu leczniczego. Już niebawem zapraszamy na szkolenia w obszarze tej normy !

Nowelizacja ISO 9001

Rozpoczęła się kolejna nowelizacja normy ISO 9001, zawierającej wymagania dla systemu zarządzania jakością. Opublikowanie nowej normy jest planowane w 2015 r.
Jeśli chcecie Państwo mieć wpływ na treść nowej normy i wcześniej zapoznać się z planowanymi zmianami zapraszamy na stronę Polskiego Komitetu Normalizacyjnego  http://www.pkn.pl/,  gdzie oferowany jest Państwu pierwszy projekt ISO/CD 9001 Quality management systems – Requirements , do którego mogą Państwo zgłosić swoje uwagi i propozycje.
Termin nadsyłania uwag upływa 31 lipca 2013.

NOWY PREZYDENT ISO

W dniu 1 stycznia 2013 r. dwuletnią kadencję na stanowisku Prezydenta ISO rozpoczął Terry Hill. Nowy prezydent pochodzi z Wielkiej Brytanii, jest specjalistą ds. inżynierii lądowej z międzynarodowym doświadczeniem w opracowywaniu i realizacji projektów infrastrukturalnych i transportowych.Terry Hill ma stopnie naukowe w dziedzinie inżynierii cywilnej i strukturalnej orazekonomii. Obecnie jest niewykonawczym członkiem zarządu spółki Crossrail a także członkiem wielu stowarzyszeń zawodowych, w tym Królewskiej Akademii Inżynieryjnej, Instytutu Inżynierii Lądowej oraz Światowego Forum Gospodarczego.

KONFERENCJA LEAN W POLSCE!

Informujemy Państwa iż w dniach 9-11 kwietnia 2013 w Poznaniu odbędzie się największa Konferencji Lean w Polsce!

 

Otwarta Konferencja Lean w Poznaniu, to największa w Polsce Konferencja poświęcona metodyce Lean Management. Ubiegłoroczne wydarzenie to 1200 zgłoszonych osób, ok. 850 uczestników w trakcie 2 dni Konferencji z ponad 390 firm i organizacji z całej Polski.

 

Tegoroczna, III Otwarta Konferencja Lean w Poznaniu będzie wydarzeniem wyjątkowym. W trakcie 3 dni swoje wystąpienia przedstawią prelegenci z ponad 23 firm nie tylko z Polski, ale i Europy. Rangę tegorocznej Konferencji podnoszą wydarzenia towarzyszące i odbywające się w czasie równoległym w dodatkowych salach.

 

W trakcie 3 dni będą Państwo mieli możliwość uczestniczenia w ponad 23 wystąpieniach ekspertów i wieloletnich praktyków zajmujących się Lean Management !  więcej informacji http://konferencjalean.pl/

JMP Consulting
ul. Sołtysowicka 19 B,   51-168 Wrocław
 
© 2013 JMP-consulting.pl